Kurumsal Farkındalık Ödülü - 2019

Türkiye İç Denetim Enstitüsü tarafından iç denetimde farkındalığın gelişimi ve yaygınlaşmasına katkıda bulunan kurumları ödüllendirmek amacıyla Farkındalık Ödül töreni düzenlendi.

Kurumsal, etkin ve şeffaf yönetim anlayışıyla iç denetim kurulması, sürdürülebilir organizasyonel yapının oluşturulması, tüm şirket çalışanlarına yönelik yıl içerisinde çeşitli periyotlarda gerçekleştirilen tanıtım faaliyetleri nedeniyle Kayseri Şeker “Kurumsal Farkındalık” kategorisinde ödül kazandı.

İstihdama Katkı Ödülü – 2019

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan 2019 yılı İstihdam Seferberliği projesine desteklerinden dolayı Boğazlıyan Ticaret Borsası ve Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası, Kayseri Şeker´e istihdama katkı ödülü verdi.

İstihdamda Birincilik Ödülü - 2017

Kayseri Şeker Fabrikası, İstihdam Şurası ve Milli İstihdam Seferberliği Ödül Töreninde, il birincisi olarak ödül aldı.

AR - GE Ödülü - 2017

Kayseri Sanayi Odası’nın (KAYSO) düzenlediği 2017 Yılı Sanayi Gecesinde yenilikçiliğe, nitelikli istihdama ve katma değeri yüksek üretime fayda sağlayan AR-GE Merkezi ile Kayseri Şeker’e ödül takdim edildi.

Tokat Valiliğinden İstihdama Katkı Ödülü

Kayseri Şeker, Turhal Şeker Fabrikasının bölgedeki istihdama katkısından dolayı Tokat Valiliği tarafından ödüle layık görüldü.

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş