Değerli paydaşlarımız, Kayseri Şeker’de görevi devraldığımız ilk günden bugüne, birlikte çalıştığımız ve başardığımız, ilklere attığımız imzalarımız ve en önemlisi de geleceği tasarladığımız tüm projeler ile sadece şeker pancarının değil, tarım sektörünün gelişimine büyük katkılar sunuyoruz.

Kayseri Şeker olarak, çiftçilerimizin, mühendislerimizin ve kurumumuzun tüm çalışanlarının üstün gayretleri ile tarımın ve tarıma dayalı endüstrinin global ölçekte referans alınan markası olmanın gururunu yaşıyoruz.

Çiftçilerimize güç, sektöre yön veren yönetim anlayışımız, modern ve büyük 3 fabrikamız, AR-GE çalışmalarımız, akıllı ve iyi tarım uygulamalarımız, uluslararası kalite standartlarımız, istihdama ve ülkemizin ekonomisine katkılarımız, doğaya saygılı, doğala odaklı üretim esaslarımız, enerji ve su tasarrufuna yönelik yaklaşımımız, sosyal sorumluluklarımız ve güçlü finansal yapımız ile Kayseri Şeker’i büyütmeye devam ediyoruz.

Üretimin ve üretenin güveni olan Kayseri Şeker, Anadolu’dan dünyaya açılan kocaman bir kapı artık. Dünyanın en büyük ve çok uluslu şirketleri ile yapmış olduğumuz iş birliklerimiz ve müşteri ilişkileri yönetimdeki memnuniyet ilkelerimizle sektörün taşıyıcı gücünü oluşturuyoruz.

2023 yılının mayıs ayında gerçekleştirdiğimiz halka arz ile birlikte Kayseri Şeker tarihinde bir dönüm noktası yaşıyoruz. “Türkiye’nin Tarımda Üreten Gücü” Kayseri Şeker, yatırıcılara ve borsaya katma değer sağlayarak büyüyen ve yatırımları ile yükselişini sürdüren bir kurum olmaya devam edecektir.

“Sürdürülebilir Hedeflerle Hep Birlikte Geleceğe” mottosuyla çıktığımız bu yolda, Kayseri Şeker’e daima destek olan siz değerli paydaşlarımıza, kurumum ve kendi adıma teşekkür ediyorum.

Kayseri Şeker, ülkemizin ve üretimin başarılarında pay sahibi olmayı sürdürecek. Tam 69 yıldır olduğu gibi…

Hüseyin Akay

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş