Pan Pazarlama Dahili Ticaret İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. 2007 yılında akılcı yatırımlarından birini daha gerçekleştirerek Kayseri Şeker çatısı altında ürünlerinin perakende sektöründe yayılması için pazarlama şirketi Pan Pazarlama Dahili Ticaret İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.’yi kurmuştur.

Kayseri Şeker TS-EN-ISO 9001-2000 Kalite Yönetim sistemi ve TS-EN-ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi belgesine sahip sayılı tesislerden biridir. %100 pancardan üretmekte olduğu doğal ve saf şekeri Pan Pazarlama A.Ş. nin pazarlama ağı ile Türkiye’nin önemle tercih ettiği marka haline getirmiştir.

Pan Pazarlama A.Ş. 2017 yılında büyük bir yatırım yaparak: Bakliyat, Hububat ve Çekirdek tesisinin ilk adımı olarak, Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgesinden 6.576 M2 si kapalı alan olan 12.291 M2 yer satın almıştır. Alınan arazi üzerine Bakliyat, Hububat ve Çekirdek ürünlerini eleme, temizleme, renk ayırma tesisi kurulmuştur. Ayrıca elemesi yapılan ürünleri paketleyebilme özelliklerine sahip bir tesis daha ilave etmiştir. Bu yatırımla birlikte bölge çiftçisine ve ülke ekonomisine katma değer sağlamıştır.

Pan Pazarlama A.Ş. 2018 yılında TSE-EN-ISO 9001 belgesi alarak kaliteden ödün vermeden faaliyet alanını Bakliyat, Hububat ve Çekirdek ile genişleterek, mevcut faaliyetlerin Toz Şeker ve Küp Şeker’in pazarını büyüterek gelişmeye devam etmektedir.

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş