PANKÜP – PANKRİSTAL

Panküp - Pankristal %100 pancar şekerinden üretilmekte olup, doğal ve sağlıklıdır. ‘’Kayseri Şeker’’ adı altında Türkiye’nin ilk küp şekerini üreten Kayseri Şeker Fabrikası, bu liderliğini Panküp - Pankristal markaları ile sürdürmektedir.

Saf ve kaliteli şekeri, Türk insanının damak zevkine sunan Panküp ve Pankristal, tüketicilerle buluştuğu 2006 yılından bugüne kadar, Pan Pazarlama AŞ’nin de gayretleri ile Türkiye’nin tercih edilen kaliteli markaları arasında yer almayı başarmıştır.

Panküp ve Pankristal TS-EN-ISO 9001-2000 Kalite Yönetim sistemi ve TS-EN-ISO 22000 Gıda güvenliği Yönetim sistemi belgesine sahip sayılı tesislerden biridir.

SERAMİS

Kayseri Şeker, Seramis markası ile 10 bin metrekare alanda, cam serada, hijyenik ve topraksız ortamda kaliteli, sağlıklı ve güvenli gıda belgelerine, sertifikalarına sahip domates yetiştiriyor. Seramis’in üretim esaslarında enerji ve su tasarrufuna yönelik uygulamalar da önemli bir katma değer oluşturuyor. Seramis, Kayseri’nin domates ihtiyacını karşılamada her geçen sene daha büyük bir etki gösteriyor.

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş