Kayseri Şeker Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş

Kayseri Şeker Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş, 03.12.2020 tarihinde Kayseri Şeker Eğitim ve Sağlık Vakfı (KAYŞEV) ortaklığı ile Kayseri Şeker’in bir iştirak şirketi olarak kurulmuştur.

Şirketin sermayesi 300.000,00 Türk Lirasıdır. Sermaye yapısının %50 ‘sini Kayseri Şeker, %50 ‘sini ise KAYŞEV oluşturmaktadır.

Şirketin merkezi Kayseri Kocasinan ilçesi Şeker Mah. Osman Kavuncu Bul. No:300 olup şirketin süresi kuruluşundan itibaren sınırsızdır.

Kayseri Şeker Sigorta, bünyesindeki çiftçilerinin, çalışanlarının ve diğer müşterilerinin can ve mal varlıklarını koruyabilmek, maddi ve manevi değerlerini güvence altına almak için en geniş kapsamlı poliçeleri uygun fiyat ve şartlarda sunmak amacıyla kurulmuştur.

Müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen Kayseri Şeker Sigorta, çalışanları ve iş ortakları ile müşteri memnuniyetini sağlamayı ve bunu sürekli kılmayı hedefler. Bu çerçevede müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en uygun ürünleri oluşturarak; marka güvenilirliği, kişisel verilerin gizliliği, yenilikçi yaklaşım, kalite, hız, etkin, şeffaf, erişilebilir, objektif, hesap verilebilirlik prensipleri doğrultusunda hizmet verir.

Kayseri Şeker Sigorta, sigortacılık alanında bilinçlendirme sağlayarak sigorta hizmeti almak isteyenler için ihtiyaçlarını doğru ve tam belirler. Sigortalının yaşadığı olası bir hasar veya zarar durumunda hızlı davranarak eksiksiz poliçe, özenli hizmet, ilkeli yaklaşım doğrultusunda hizmet kalitesini sürekli kılmayı amaç edinir. Kayseri Şeker Sigorta’dan hizmet alan müşterilerin geri bildirimleri önemsenir ve hizmet kalitesini artıran iyileştirmeler daima uygulanır.

Kayseri Şeker Sigorta, KAYŞEV’e üye gençler için eğitim, sağlık ve burs desteğinde bulunarak sosyal sorumluluk noktasında da duyarlı davranır.

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş